Коледен поздрав към Община Дряново
По случай предстоящите коледно-новогодишни празници децата на ДГ "Детелина" поздравиха Община Дряново с песнички и стихчета!
Звънливите гласчета на малчуганите от група "Делфинче" огласиха залата и допринесоха за създаването на весело коледно настроение.
Благодарим на кмета г-н Трифон Панчев и служителите на Община Дряново за топлото посрещане. За нас беше чест да бъдем Ваши гости.
Снимки: Община Дряново