Скъпи деца, родители и приятели на ДГ „Детелина“,

Днес е ден на усмивки, вълнение и ново начало! Първият учебен ден е истински празник – празник на знанието, на надеждите и на светлото бъдеще, което изграждаме заедно.
На нашите малки „детелинки“ пожелаваме да растат здрави, любознателни и смели, да мечтаят и да откриват света с очи, пълни с радост и любопитство.
На родителите благодарим за доверието и партньорството – заедно ще превърнем дните в детската градина в топъл, сигурен и щастлив дом за техните деца.
Нека новата учебна година бъде пъстра като дъга, изпълнена с обич, приятелства и успехи!
Ръководството и екипът на ДГ „Детелина“
