Уважаеми родители и учители,
На 25.03 ви очакваме на едно интересно и полезно събитие, което ще се проведе в база „Иглика“.
„Детето в центъра – емоции, граници и партньорство между учители и родители“.
Събитието ще бъде водено от външен лектор – специалист в областта, който ще сподели ценни знания и практически насоки за по-доброто разбиране на детските емоции, поставянето на граници и изграждането на успешно партньорство между родители и учители.
Очаква ни интересна и полезна среща, изпълнена с нови идеи, споделен опит и вдъхновение.

Ще се радваме да бъдете част от това събитие! Очакваме ви!
