Начало > Новини > Пролетно настроение в база "Иглика" 2026г.
Пролетно настроение и в база „Иглика“!
Днес и в база „Иглика“ децата посрещнаха пролетта с много усмивки, песни и празнично настроение.
Малките весели гъбки и цветенца от група „Лале“ очароваха всички с изпълнение на красиви пролетни стихчета и весели песни, с които донесоха истинско пролетно настроение.
А големите слънчица от група „Слънчице“ зарадваха публиката с тематични песни и танци, посветени на настъпването на пролетта. С много енергия и усмивки те превърнаха празника в истински цветен и слънчев спектакъл.
Така с много радост и детски смях и в база „Иглика“ пролетта беше посрещната по най-красивия начин!