Днес децата от база "Иглика" поздравиха своите приятелчета и всички родители с настъпването на пролетта. С талант и артистични умения, с невероятни костюми и декори, стихчета и танци, за пореден път те развълнуваха всички и създадоха весело, пролетно настроение.