"Водата е живот! Водата е здраве!"- под това мото протекоха дейностите през изминалата седмица в ДГ"Детелина". Децата проведоха различни инициативи, чрез които се запознаха с ползите от водата, научиха за нейните свойства, разбраха защо водата е полезна за здравето, защо казваме, че водата е живот. Нашите деца Ви призовават да използвате разумно най-ценнич природен дар, защото всяка капка е от значение!