Днес е 21 март- Международен ден на хората със Синдром на Даун!
Децата от ДГ "Детелина" обуха весели чорапки, за да покажат своята съпричастност, приемане и подкрепа към всички слънчеви деца и хора.
Вярваме, че различието ни прави по-силни, а приемането и подкрепата изграждат едно по-добро общество. Нека заедно дадем гласност на каузата за включване, разбиране и равни възможности!