Изказваме искрената си благодарност към г-жа Богданова и г-жа Христова за любезната покана,
както и към г-жа Михайлова, директор на ДГ “Мики Маус” –за топлото посрещане, вниманието и за това, че ни позволихте да се докоснем до вашия пъстър и вдъхновяващ свят!


Сърдечно благодарим и на г-жа Йонкова, г-жа Пенгезова и техните прекрасни деца
за чудесния музикален поздрав, който ни трогна и усмихна!

